REKONSTRUKCE DOMU V MALOMĚŘICÍCH - VSTUPNÍ FASÁDA

REKONSTRUKCE DOMU V MALOMĚŘICÍCH

Navrhli jsme stavební úpravy a nástavbu řadového rodinného domu. Dispozice v přízemí domu je rozdělena na dvě části, z nichž jednu využíváme nyní jako kancelář. Původní stav domu byl nevyhovující, byl odstraněn poddimenzovaný strop, kvůli vlhkosti byly veškeré stěny podřezány, podlahy odkopány a provedeny nově.

Posíleny byly částečně i základy. Nad přízemím byl proveden železobetonový strop pro celkové ztužení kontstrukce vyzděné z nepálených cihel. Patrová nástavba je konstrukčně kombinací cihelného zdiva po obvodu objektu a dřevěných hrázděných stěn vyplněných dusanou hlínou uvnitř dispozice.

Vše je uzavřeno pohledovým dřevěným trámovým stropem s vegetační střechou.

Foto: Jaroslav Mareš

REKONSTRUKCE DOMU V MALOMĚŘICÍCH - VSTUP, CIHELNÁ ZEĎREKONSTRUKCE DOMU V MALOMĚŘICÍCH - DVOREKREKONSTRUKCE DOMU V MALOMĚŘICÍCH - INTERIÉR OBÝVACÍHO PROSTORU S KUCHYNÍREKONSTRUKCE DOMU V MALOMĚŘICÍCH - INTERIÉR OBYTNÉHO PROSTORUREKONSTRUKCE DOMU V MALOMĚŘICÍCH - INTERIÉR KUCHYNĚREKONSTRUKCE DOMU V MALOMĚŘICÍCH - HLÍNĚNÁ OMÍTKA V INTERIÉRU CHODBY A KOUPELNYREKONSTRUKCE DOMU V MALOMĚŘICÍCH - INTERIÉR LOŽNICEREKONSTRUKCE DOMU V MALOMĚŘICÍCH - DETAILY V INTERIÉRUREKONSTRUKCE DOMU V MALOMĚŘICÍCH - INTERIÉR PRACOVNYREKONSTRUKCE DOMU V MALOMĚŘICÍCH - INTERIÉR PRACOVNY
MOAD architekti s.r.o.  /  Nerudova 282/42, 741 01 Nový Jičín  /  tel.+420 724 924 746  /  moad@moad.cz