INTERIÉR BISTRA - KVĚTINY, MOZAIKOVÁ STĚNA

BISTRO RAZ DVA

Malý restaurant na malém městě s výbornou kuchyní, ve kterém si můžete dát nabíjející snídani a obědovou rychlovku nebo posedět večer při dobré večeři připravenou ze surovin místních farmářů. Pro všechny tyto situace jsme navrhli příjemný a světlý interiér, kde jsou použity ve velké míře přírodní materiály a světlé zemité barvy. Ve dne je prostor plný světla díky přirozenému osvětlení z velkých oken a večer je pomocí našich autorských textilních lustrů atmosféra intimnější.

Duležité jsou rostliny, které fungují jako estetický prvek a uklidňující element navozující pocit uvolnění a relaxace. Srdcem bistra je zaoblený bar, který je opravdovým středem mezi posezením a kuchyní. Kapacita sezení je maximální možná v L - půdorysu, v podstatě kopírující tvar baru. Pod okny se vine lavice a ústí v lavicový kout, který je u návštěvníků nejoblíbenějším místem. Čtvercový tvar stolu a židle pak dávají variabilitu k uspořádání sezení - pro dva, čtyři či větší skupinu.

Jestli si chcete odpočinout po náročné práci a dobře se najíst přijďte ochutnat do bistra RazDva v Rosicích u Brna.

INTERIÉR BISTRA LAVICE INTERIÉR BISTRA BAR - DŘEVĚNÁ DESKA, NEREZOVÁ KONSTRUKCE DRŽÁKU SKLENICINTERIÉR BISTRA - LAVICE, DŘEVĚNÉ ŽIDLE A DŘEVĚNÉ MASIVNÍ DESKY STOLUINTERIÉR BISTRA - KVĚTINY, ŠESTIÚHELNÍKOVÁ MOZAIKAINTERIÉR BISTRA - POHLED ZHORA. DETAIL TEXTILNÍHO SVÍTIDLAINTERIÉR BISTRA - DETAIL DŘEVĚNÉHO MASIVNÍHO PULTUBISTRO VSTUPNÍ FASÁDA S LOGEM
MOAD architekti s.r.o.  /  Nerudova 2313/42, 741 01 Nový Jičín  /  tel.+420 724 924 746  /  moad@moad.cz